Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Stocksund

Följ

IFK Stocksund, seriös och generös

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Stocksund
Välj lag

April 2023

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
    • 08:30

      CUP - IFK Stocksund Vår Cup P-2012


      16:00
    • 09:45

      CUP - IFK Stocksund Vår Cup P-2012


      17:15
    • 11:30

      CUP - IFK Stocksund Vår Cup P-2012


      17:30
    • 16:00

      IF Karlstad Fotboll (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 2Sön
    • 08:30

      CUP - IFK Stocksund Vår Cup P-2012


      15:00
    • 09:00

      CUP - IFK Stocksund Vår Cup P-2012


      17:00
    • 10:30

      Vallentuna BK 1 (hemma) P-2010


      12:30
    • 10:30

      CUP - IFK Stocksund Vår Cup P-2012


      16:30
    • 12:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P-2010


      14:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P-2010


      15:00
    • 14:15

      Västerås BK 30 (borta) Damlaget


      16:30
    • 15:00

      Träningsmatch P-2011


      16:30
    • 16:30

      Träningsmatch P-2011


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch P-2011


      18:00
  • 3Mån
    v.14
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • Heldag

      Träningsläger Spanien F-17

    • 14:00

      Piteå IF FF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Träningsläger Spanien F-17

  • 9Sön
    • Heldag

      Träningsläger Spanien F-17

  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Sollentuna FK Öst 1 (hemma) P-2010


      12:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Hanvikens SK Röd (hemma) P-2010


      12:00
    • 12:00

      Träning P-2012


      15:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Bodens BK FF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 17Mån
    v.16
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 00:00

      Träning F-2016


      16:30
    • 09:00

      Täby FK 81 (borta) P-2014


      11:00
    • 09:00

      Sörskogens IF 1 (hemma) P-2010


      11:00
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF Svart (borta) P-2010


      11:00
    • 09:00

      Träning FBS Pojk


      10:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Träning FBS Flick


      11:00
    • 11:00

      Träning FBS Pojk


      12:00
    • 12:00

      Åkersberga FC 1 (borta) P-2013


      14:00
    • 12:00

      AIK FF 2 (borta) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Träning FBS Pojk


      13:00
    • 12:45

      Täby FK 52 (borta) P-2011


      14:45
    • 13:00

      Motala AIF FK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK 18 (hemma) P-2015


      15:30
    • 14:00

      Danderyds SK FF Vit (borta) P-2012


      15:15
    • 14:30

      Österåker United FK 3 svart (hemma) P-2014


      16:30
    • 14:30

      Stocksunds IF Svart (hemma) P-2015


      16:30
    • 16:00

      IFK Sollentuna (borta) P-2012


      17:15
    • 16:45

      IF Brommapojkarna 14 (borta) P-2012


      18:00
    • 17:00

      Norrtulls SK Blå 1 (borta) P-2014


      19:00
    • 17:45

      Hammarby IF FF H F S (borta) P-2012


      19:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Erikslunds KF 5 (borta) P-2015


      11:00
    • 11:30

      Rotebro IS FF Blå (hemma) P-2013


      13:30
    • 12:00

      Österåker United FK 2 Vit (borta) P-2014


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 2 (borta) P-2010


      14:00
    • 12:15

      Boo FF (hemma) P-2012


      13:30
    • 12:45

      IFK Vaxholm vit 1 (hemma) P-2012


      14:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P-2012


      15:15
    • 15:15

      Stocksunds IF Gul (hemma) P-2012


      16:30
    • 15:30

      Träningsmatch P-2011


      17:00
    • 16:00

      Täby FK (hemma) Damlaget


      18:00
    • 17:45

      Sollentuna FK Va-Vax 2 (hemma) P-2011


      19:45
  • 24Mån
    v.17
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 08:30

      Cup - Södertälje Cup P-2012


      17:30
    • 09:00

      Träning FBS Pojk


      10:00
    • 09:10

      Cup - Södertälje Cup P-2012


      17:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 26 (hemma) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Träning FBS Flick


      11:00
    • 10:30

      IFK Vaxholm vit 1 (borta) P-2014


      12:30
    • 11:00

      Träning FBS Pojk


      12:00
    • 11:30

      Upsala IF Fotboll (borta) Damlaget


      13:30
    • 12:00

      Träning FBS Pojk


      13:00
    • 13:00

      Bällsta FF Röd (borta) P-2015


      15:00
    • 13:30

      FC Djursholm Vit (hemma) P-2014


      15:30
    • 14:30

      IFK Lidingö FK 18 Blå (hemma) P-2014


      16:30
    • 15:15

      Spånga IS FK 6 (borta) P-2011


      17:15
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P-2014


      17:30
    • 15:30

      Täby FK 22 (hemma) P-2015


      17:30
    • 16:00

      Nordic United FC (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Danderyds SK FF Vit (borta) P-2013


      18:30
    • 16:30

      Stocksunds IF Gul (hemma) P-2014


      18:30
  • 30Sön
    • 10:00

      FC Djursholm 2 (hemma) P-2010


      12:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF (hemma) P-2012


      11:30
    • 11:30

      Täby FK 51 (hemma) P-2013


      13:30
    • 12:30

      IFK Lidingö FK 7 Blå (borta) P-2012


      14:00
    • 12:45

      Bollstanäs SK Lila (hemma) P-2012


      14:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 13 Vit (hemma) P-2012


      15:15
    • 14:30

      Nacka FC 1 (borta) P-2010


      16:30
    • 16:30

      Bollstanäs SK Orange (hemma) P-2011


      18:30
    • 17:45

      Danderyds SK FF Grön (hemma) P-2011


      19:45